انتخاب مدل صندلی ماساژور

مقالات

گران یا ارزان بودن یک صندلی ماساژ در انتخاب مساله اصلی نیست، نکته اصلی انتخاب صحیح صندلی ماساژ است.در واقع خرید صندلی ماساژ قماری است که می تواند شما را راضی راضی کند یا اینکه کل سرمایه تان را به باد دهد.در هر حال، صندلی های ماساژ در دسته قیمتی بالا قرار دارند، پس پیش از خرید باید مجموعه مواردی را مد نظر قرار دهید تا این هزینه بالا برای شما به معنای دور ریختن پول نباشد. در نتیجه قصد خرید مساژور دارید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

در ادامه نکاتی مهم را در ارتباط با خرید این صندلی ها به شما ارائه می دهیم تا در این انتخاب، قماری بی ضرر داشته باشید.

نیازهای خود را تعیین کنید

به طور کلی، افراد به دو دلیل به سراغ مبل های ماساژ می روند، برای ریلکس شدن یا برای کاهش دردهای عضلانی.

واقعیت آن است که عمده این نوع صندلی ها، از قابلیت ریلکس سازی برخوردارند و تنظیمات و تکنیک های ماساژآن ها برای ریلکس سازی قسمت های مختلف بدن شما کارکرد دارند.

به عنوان نمونه های عالی برای این کار، صندلی ماساژ RT-8900 و صندلی ماساژ SL-A100 ، هر دو از تنظیمات ریلکس ساز بهره مند هستند. این مبل ماساژ (RT-8900) تماسی سبک و نرم را حاصل می کند که شبیه ماساژ شیاتسوی ژاپنی است، و صندلی (SL-A100) ، ماساژ سخت تری را برآورده می سازد.

در میان صندلی های ارزان قیمت تر که البته از همان میزان اثربخشی بهره مند باشند، مبل ماساژور RT-5862 را می توان مورد اشاره قرار داد. این صندلی که از قابلیت ماساژی 15 دقیقه ای برخوردار است در کاهش دردهای عضلانی ناشی از کار روزانه، کاربرد دارد.

صندلی ماساژ برای کنترل درد

اگر برای کنترل درد، قصد خرید مبل ماساژ دارید قضیه متفاوت خواهد بود.در اینجا باید کمی دراین ارتباط تحقیق کنید و صندلی را بخرید که برای التیام درد کاربرد داشته باشد.برخی صندلی ها برای از بین بردن درد های قسمت پائینی کمر کاربرد دارند و برخی دیگر برای التیام دردهای شانه و گردن مناسب می باشند.

ضمانتنامه صندلی ماساژ

به عنوان مثال ، مبل ماساژ RT-5862 یکی از بهترین و کاربردی ترین نمونه ها از این نظر می باشد.ثابت شده است که استفاده منظم از این مبل ماساژ، دردهای کمر،گردن و شانه ها، حتی دردهای مزمن این نواحی را کاهش می دهد.

بودجه را مشخص کنید

پیش از اینکه ساعت های طولانی را صرف بازدید از سایت های فروش یا فروشگاه های صندلی های ماساژ کنید، بودجه خود را مشخص کنید.وقتی میزان هزینه ای که قرار است صرف کنید مشخص شد، گزینه های انتخابی هم محدودتر و انتخاب شما ساده تر می شود.

فضای موردنظر برای قراردهی صندلی را تعیین کنید

مبل ماساژور چقدر فضا اشغال می کند؟.بعضی از صندلی های ماساژ خیلی حجیم و خیلی سنگین هستند.اگر فضای کوچکی دارید،مثلا اپارتمانی نقلی دارید، آنوقت مسئله اندازه صندلی اهمیت پیدا می کند.اما اگر فضای بزرگی در اختیار دارید،مثلا یک ویلا، چندان اندازه نمی تواند مهم باشد.

در هر حال، اگر فضای کوچکی در اختیار دارید صندلی ماساژ آیرست (irest) بهترین انتخاب است.این صندلی در مقایسه با دیگر صندلی، سبک تر است و فضای کمتری را نیز اشغال می کند.

جستجو در گوگل را فراموش نکنید

رفتن به فروشگاه ها و بررسی مستقیم صندلی ها کمک کننده است اما بسیاری از این فروشگاه ها، برندها و مدل های مختلف و متنوع را در خود جای نداده اند.پس بهتر است که جستجویی اینترنتی داشته باشید و با توجه به توضیحاتی که در اینجا ارائه شد، مدل متناسب با خود را پیدا کنید.

جستجو صندلی ماساژ در گوگل

جستجوی اینترنتی به شما کمک می کند که نوع مکانیزم کاری صندلی ماساژ و نوع استفاده از آن را متوجه شوید و از این گذشته اطلاعاتی کلی در مورد صندلی ماساژ نیز به دست خواهید آورد که در خرید می تواند بسیار کمک کننده باشد.

درجستجوها به چه مواردی باید دقت شود

اما در جستجوهای اینترنتی باید چه مواردی را مد نظر قرار دهیم؟.

  • نام برند: وقتی به سراغ شرکت و برندی بروید که سابقه ای بالا در تولید و عرضه صندلی های ماساژ داشته، قطعا از خرید خود پشیمان نخواهید شد.هرچند یافتن قیمت مناسب برای همه یک اولویت است اما گول قیمت ارزان بعضی برندهای ناشناخته را نخورید.
  • گرانش صفر:یک وجه مهم در خرید یک صندلی ماساژ، گرانش صفر(zero gravity) است. این مفهوم به موقعیت درازکشی اشاره دارد که صندلی به شما می بخشد.وقتی شما روی صندلی ماساژ با گرانش صفر می نشینید، پای شما در موقعیتی بالا قرار می گیرد و وزن شما به صورتی متوازن بر کل بدن پخش میشود.این وضعیت به شما حالت یا حس بی وزنی می بخشد و در کاهش اضطراب و فشار و حس خلاصی و راحتی بخشیدن به ستون فقرات تاثیردارد.
  • در واقع، صندلی با گرانش صفر هرچند در کل قیمتی بالاتر دارند، اما ارزش این هزینه را دارند.اگر از نظر مالی مشکلی ندارید، حتما این وجه صندلی های ماساژ را در خرید خود لحاظ کنید. پشیمان نخواهید شد.
  • مسئله قد: اگر قد شما بیشتر از 1.80 است،در موقع خرید صندلی ماساژ باید خیلی دقت کنید.بیشتر صندلی های ماساژ در بروشور خود ادعا دارند که سطحی از قد را پوشش می دهند، در حالی که در عمل چنین نیستند.در این موارد، غلطک های صندلی، نقطه ی موردنظر( مثلا شانه ها و گردن) را پوشش نمی دهند و فرد در موقع نشستن روی صندلی، اصطلاحا روی صندلی به خوبی و متناسب جا نمی گیرد.

به ضمانتنامه دقت کنید

خرید یک صندلی ماساژ،یک هزینه بالاست و خراب شدن آن می تواند به معنای خسارت و ضرر هنگفت برای شما باشد. پس حتما باید ضمانتنامه وبندهای آن را به دقت بخوانید و از این مسئله اطمینان حاصل کنید که هیچ نکته ای به صورت مبهم یا دوپهلو در آن اشاره نشده باشد. در موقع خرید دقیقا از فروشنده در مورد جزئیات ضمانتنامه سوال کنید.

نتیجه گیری

مجموعه موارد بالا، نکاتی در ارتباط با خرید مبل ماساژور را به شما ارائه می داد و البته توجه داشته باشید که حتما پیش از خرید مجموعه موارد مختلف و متعدد دیگر را مد نظر قرار دهید.

در اولین گام برای انتخاب، می توانید نظرات کاربران در مورد یک نوع صندلی را در صفحات مجازی دنبال کنید، و ببینید که آیا انها از خرید خود راضی بوده اند یا نه.

 

پاسخگوی سوالات شما هستیم

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “انتخاب مدل صندلی ماساژور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.