معرفی بهترین برندهای صندلی ماساژ دنیا

مقالات

بهترین برند صندلی ماساژور چیست؟.تا چه حد دستگاه های ماساژ می توانند جای یک ماساژور حرفه ای را برای ما بگیرند؟.کدام برندهای موجود برای کدام قسمت از بدن دستگاه های بهتری را ارائه داده اند؟. در ادامه به تمام این سوالات پاسخ می دهیم.

دستگاه های ماساژ، جایگزینی برای ماساژور

بهترین حالت ممکن در حوزه ماساژ، استفاده از خدمات ماساژورهاست. در واقع هیچ چیز بهتر از استفاده از یک ماساژور حرفه ای نیست و  ماساژ دستی و انسانی نیست. یک ماساژور حرفه ای با توجه به نیازهای مشتری، می تواند نوع ماساژ، میزان فشار مورد تقاضا و میزان زمان مورد نیاز برای ماساژ را تعیین کند.

اما بسیاری از ما، وقت و فرصت کافی برای این کار را نداریم یا اینکه دسترسی به ماساژورهای حرفه ای در تمام اوقات برایمان ممکن نیست.این چنین است که بحث استفاده از دستگاه های ماساژ و تصمیم در ارتباط با بهترین برندهای دستگاه های ماساژ مطرح می شود.

حقیقت این است که دستگاه های ماساژ با پیشرفت هایی که در سالیان اخیر پیدا کرده اند حالا برای زمان های خاص می توانند جایگزین هایی مناسب برای ماساژ انسانی باشند.تنوع بالا در زمینه دستگاه های ماساژ و پوشش کلی و موضعی این دستگاه ها، این فرصت را فراهم آورده که استفاده ای بهینه از این دستگاه ها ممکن باشد.در ادامه به بهترین برندها و بهترین محصولات این برندها اشاره خواهیم داشت.

برند آیرست

یکی از معروف ترین برندهای موجود در زمینه ماساژ در بازار، دستگاه های ماساژ آیرست است.

نام irest که ترکیب عبارت من می آسایم در انگلیسی است در واقع به همین مساله اشاره دارد.درهر حال به همین سادگی شرکت آیرست در دلاور آمریکا پا به عرصه وجود نهاد.در نیم قرن بعدی، این شرکت با ارائه محصولات جدید و البته اختراعات نوآورانه در این عرصه کم کم به یک برند معتبر در این حوزه مبدل شد.

حالا محصولات برند آیرست ،تقریبا کل حوزه های ماساژ را در بر می گیرد. در ادامه مهمترین محصولات این شرکت را مورد اشاره و تشریح قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید : بهترین صندلی ماساژ irest

صندلی ماساژ آیرست یکی از بهترین برند صندلی ماساژور :

صندلی های ماساژ پرکابردترین دستگاه های ماساژ می باشند. صندلی ماساژ آیرست برای ماساژ کل بدن مناسب است.این صندلی ها از دو قابلیت ماساژ اتوماتیک و دستی(به صورت تنظیمی) برخوردار است و در آن ها از غلتک، کیسه های هوا، گرمایش و مغناطیس درمانی استفاده می شود.

صندلی ماساژ آیرست با پوشش سرتاسری کل بدن، تجربه ای بسیار نزدیک با تجربه استفاده از ماساژ انسانی را حاصل می کند و با توجه به پیشرفت هایی که در سال های اخیر کرده، تقریبا می توان آن را جایگزینی مناسب برای ماساژ دستی دانست.

نکته منفی در ارتباط با این صندلی های ماساژ، قیمت آنهاست که احتمالا برای بسیاری از افراد تامین آن آسان نیست. اگر توان خرید صندلی و مبل ماساژور ندارید بهتر است به سراغ دستگاه های ماساژ موضعی بروید و با توجه به نیاز خود دست به انتخاب بزنید.

صندلی ماساژ برند آی رست

 

ماساژور پا آیرست :

پا یکی از مهم ترین قسمت های بدن ماست که روزانه، فشارهای مختلفی را چه در حالت نشسته و چه در حالت ایستاده متحمل می شود. دستگاه ماساژور پا آیرست، قابلیت ماساژ کف، ساق و ران پا را دارد.این دستگاه که در مقایسه با دیگر دستگاه های ماساژ، قیمت مناسب تری هم دارد، در واقع یک نوع ماساژ موضعی را برای ما فراهم می آورد.

ماساژور کتف و شانه آیرست :

این دستگاه ماساژور بهترین انتخاب برای کارمندان و افرادی است که شغل های اداری و اصطلاحا پشت میزی دارند. مهم ترین نکته این دستگاه های ماساژ آن است که به خاطر کوچکی می توانید آن را به محل کار خودتان یا هر جای دیگر ببرید.قیمت مناسب این ماساژور، آن را به یکی از پرفروش ترین ماساژورها تبدیل کرده است.

سنگ ماساژ حرارتی آیرست :

این نوع از ماساژور را می توان نوع اتوماتیک ماساژ سنگ داغ تعریف کرد. سنگ ماساژ آیرست برای رفع دردهای عضلانی و گرفتگی، که به عنوان مثال در افراد سالخورده بسیار شایع است مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه شاکله ای بسیار ساده دارد و با اتصال به برق، سنگ های آن گرم می شود و چون فرد خودش می تواند از آن استفاده کند، بسیار پرطرفدار است.

برند روتای یکی دیگر از بهترین برند صندلی ماساژور

شرکت تکنولوژی شانگهای رونگتای در سال 1997 در کشور چین به ثبت رسید.این شرکت که به طور عمده بر محصولات حوزه ی ماساژ فعال است،حالا به یکی از معتبرترین شرکت های فعال در این حوزه تبدیل شده است.تنوع محصولات و در مواردی، قیمت ارزان تر، ضمن حفظ کیفیت، این برند را به یک نام مهم در حوزه محصولات ماساژ مبدل ساخته است.

مینی ماساژور سر روتای :

ماساژور سر برای ایجاد آرامش و بالا بردن میزان گردش خون بهترین گزینه است.این دستگاه که قیمت مناسبی دارد برای افرادی که مشغله کاری فراوان دارند برای دفع فشارهای عصبی بهترین گزینه می باشد.

ماساژور پا روتای :

این دستگاه ها برای افراد ورزشکار، یا افرادی که در محل کار، فشار زیادی را برپاها متحمل می شوند بهترین انتخاب است. سیستم غلتکی دستگاه در کف پا، باعث بالا رفتن گردش خون و احساس لذت شده و کاملا می تواند حس برخورداری از یک ماساژ حرفه ای را در شما ایجاد کند.

صندلی ماساژ روتای

بالش ماساژ روتای:

اگر کارمند اداره ای هستید، که ساعات طولانی را پشت میز می گذرانید، قطعا گرفتگی یا درد گردن و یا در مواردی سردرد را تجربه کرده اید.

استفاده از این بالش ماساژ، حتی پیش از وقوع این دردها می تواند از آنها جلوگیری کند. این محصول بی نظیر، تقریبا هیچ نقطه ضعفی ندارد.

نتیجه گیری

برای انتخاب دستگاه ماساژ مناسب، بهتر است اول به موضعی که در آن به ماساژ نیاز دارید توجه کنید. بهترین انتخاب در حوزه دستگاه های ماساژ و صندلی ماساژ است که البته همانطور که پیش تر گفتیم، قیمت بالایی دارد.

در صورتی که توان خرید صندلی ماساژ را ندارید می توانید دستگاه های ماساژ موضعی را بنا بر نیاز خود انتخاب کنید.با توجه به اینکه بهترین برندهای دستگاه های ماساژ، محصولاتی متنوع را در حوزه ماساژ ارائه داده اند، انتخاب با توجه به نیاز، چندان نمی تواند برای شما سخت باشد.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “معرفی بهترین برندهای صندلی ماساژ دنیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.