راهنمای خرید ماساژور پا

مقالات

خرید ماساژور پا می تواند یک تغییر بزرگ برای سلامتی، رفاه و شادی شما باشد. امروز به دلیل مشغله های زیاد و دغدغه های دنیای مدرن، توجه به سلامتی به امری مهم تبدیل شده است. یکی از بهترین راه ها برای این مورد استفاده از دستگاه ماساژور پا است.

این دستگاه همانطور که از نام اش پیداست، از طریق برق جهت ماساژ قسمت های ران، پشت ساق پا و مچ پا مورد استفاده قرار می گیرد. دسترسی راحت در هر زمان و هر مکان مهمترین مزیت استفاده از ماساژور پا است، زیرا حضور مداوم در مراکز ماساژ یا استخدام یک ماساژور حرفه ای در بلند مدت بسیار هزینه بر و خسته کننده است. بعد از انجام کارها و فعالیت های خسته کننده،  بدن به استراحت نیاز دارد و ما باید زمان کافی برای استراحت، تفریح و آرامش داشته باشیم.

اگر شما مشکل پا درد و آرتروز دارید؛ ماساژ پا یک روش ایده آل برای تسکین آرتروز و درد و خستگی پا است. همه چیز در مورد هدف قرار دادن مناطق خاص با اعمال فشار جهت تحریک بافت ها و افزایش گردش خون است. این حالت به شما احساس قرار دادن پاها در آب گرم و ایجاد احساس آرام بخشی را دارد.

هدف از خرید ماساژور پا و مزایای آن

بسیاری از مشکلات درمانی می تواند تا حدودی با ماساژ پا بهبود یابد. رفتن به یک سالن ماساژ معمولا زمان و هزینه های خاصی را برای شما ایجاد می کند. شما می توانید این آرامش را به کمک مبل ماساژور در خانه خود تجربه کنید. بعضی از ماساژورهای پا به دنبال ایجاد آرامش و تسکین استرس هستند و بعضی از آنها علاوه بر خواص دیگر، مزایای درمانی بیشتری در اختیار کاربر قرار می دهند. برخی دیگر از مزایای این دستگاه عبارتند از: افزایش گردش خون، بهبود سریع تر زخم ها و التهاب ها و همچنین تسکین درد. شما باید از ماساژورهای حرفه ای پا استفاده کنید تا بتوانید جریان خون خود را بهبود ببخشید و انرژی پاهای خود را پس از روزهای خسته کننده بازسازی کنید.

هدف از خرید ماساژور پا و مزایای آن

خرید ماساژور پا

ماساژورهای پا را می توان براساس حالت عملیاتی طبقه بندی کرد، شما ترجیح می دهید چه دستگاهی استفاده کنید؟ دستی یا اتوماتیک؟ هر دو گزینه بسیار خوب و محبوب هستند. ماساژور دستی براساس کنترل مستقیم از طریق دست کاربر تنظیم و کار می کند.

این بدین معنی است که کاربر بایستی پای خود را روی ماساژور غلتکی قرار دهد و حرکات انجام شده بستگی به نوع ماساژ دارد، این ماساژورهای پا نیاز به تلاش و انرژی از سوی کاربر را دارند، زیرا برقی نیستند و برای عضلات آسیب دیده بسیار موثر است.

اما ماساژورهای پا، توجه بیشتری به جزئیات ماساژ با ویژگی هایی دارند که راحتی بیشتری را برای کاربر فراهم می کند، همچنین از قیمت بسیار بیشتری نسبت به ماساژورهای دیگر که قابلیت دستی دارند، برخوردار هستند.

خرید ماساژور پا

استفاده از گرما یا بدون گرمای ماساژور

این دستگاه های ماساژ پا را می توان با ویژگی های عملکردی حرارتی یا غیر حرارتی تقسیم بندی کرد. مدل هایی که دارای کاربردهای گرما بخشی هستند با پدهای گرمایی ساخته شده اند که در حین کار با ماساژ ترکیب می شوند.

دارا بودن قابلیت گرما بخشی اجازه می دهد تا فرد آرامش بیشتری را تجربه کند و همچنین باعث می شود، درد و خستگی به بهترین نحوه کاهش و از بین برود. شما می توانید با انتخاب این دستگاه چه با گرما چه بدون گرما آرامش و بازیابی انرژی را داشته باشید. با راهنمای خرید این دستگاه می توانید مطمئن شوید کدام دستگاه مطابق با نیازهای شما است.

بیشتر بخوانید : انتخاب مدل صندلی ماساژور

فواید اصلی استفاده از دستگاهای ماساژور پا

خرید یک ماساژور پا می تواند به کاهش درد در انواع مختلف کمک کند. استفاده از این دستگاه می تواند زندگی شما را تغییر دهد. این ماساژور برای بهبود گردش خون موثر است. افرادی که از شیوه ی یک زندگی بدون حرکت یا فرم اندکی از ورزش رنج می برند، می توانند از این دستگاه ها به میزان قابل توجه ای بهره ببرند تا بهبود گردش خون در اندام های پایینی را افزایش دهند.

این دستگاه می تواند از آسیب های مچ پا  و پاهای شما جلوگیری کند. اگر شما عادت به آسیب دیدگی پا یا مچ پا دارید، این ماساژور برای شما مناسب است و باعث سرعت بخشیدن به روند بهبودی پس از آسیب دیدگی می شود. استفاده از این دستگاه ها کمک می کند تا سردرد و میگرن شما کاهش یابد.

ماساژ پا یک فرم عالی از درمان رفلکسوژی است و بهترین روش برای درمان سردرد و میگرن است. در بسیاری از مطالعاتی که در مورد ماساژور پا صورت گرفته است؛ ثابت شده که ماساژ پا به کاهش اثرات مرتبط با اضطراب و افسردگی به دلیل جنبه ی رفلکسوژی آنها کمک می کند و کاربر در حالت آرامش قرار می گیرد و باعث احساس خوب و عادی در فرد می شود و از دیگر فواید این دستگاه می توان به سطوح فشار خون اشاره کرد که آن را کاهش می دهد.

ماساژ پا به علت توانایی کاهش سطوح استرس باعث کاهش فشار خون هم می شود. فشار خون بالا باعث سکته ی مغزی یا قلبی می شود. این ماساژ پا یکی از راه های عالی برای درمان خیلی از بیماری ها می تواند باشد.

فواید اصلی استفاده از دستگاهای ماساژور پا

مکانیسم عمل، لرزش، فشار، ضربه زدن و شیاتسو

ماساژ دهنده های پا برای ایجاد برای ایجاد تسکین درد و زدودن خستگی از پاها، با تعدادی از مکانیسم های مختلف کار می کنند. ماساژ ارتعاشی باعث شل شدن عضلات و تسکین درد می شود. برای اعمال فشار نیاز است که کاربر پاهای خود را داخل محل مخصوص قرار دهد تا فشار لازم به پاهای او وارد شود.

این حالت ماساژ دادن، براساس تقلید از حرکت های دست فرد ماساژ دهنده عمل می کند. این دستگاه های ماساژور با استفاده از ترکیب فشار و ضربه زدن، این کار را انجام می دهند. نوع تکنیک ماساژ شیاتسو برای پاها براساس مفهوم ماساژ ژاپنی است.

این عمل شامل استفاده از انگشتان، کف دست و فشار بر روی نقاط خاص بر روی ساق، مچ و کف پاها انجام می گیرد. تجربه ی ماساژی واقعی و ایده آل از طریق استفاده از ماساژ شیاتسو به دست می آید.

مکانیسم عمل، لرزش، فشار، ضربه زدن و شیاتسو

نکته پایانی

مراقبت از پاها به همان اندازه اهمیت دارد که مراقبت از سلامتی کلی مهم است. نادیده گرفتن درد پاهای شما به طور بالقوه می تواند، پیامدهای فاجعه آمیزی بر سلامت کلی بدن شما داشته باشد. با خرید دستگاه ماساژور پا می توانید در هر زمان با دسترسی آسان از آن برای خود و تمام اعضای خانواده استفاده کنید.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “راهنمای خرید ماساژور پا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.