مقالات

دسته بندی

ماساژ؛ ضرورتی برای ورزشکاران

اگر شما هم در زمرۀ ورزشکاران قرار دارید، لازم است بدانید که ماساژ ورزشی یکی از شیوه های درمانی برای بهبودی و پیشگیری از حوادث و آسیب دیدگی ورزشی است. ماساژ یکی از قدیمی ترین، مفیدترین و آسان ترین نوع درمان برای تسکین درد و سایر نشانه های بیماری و آسیب است.

شنبه 25 دی 1400

راهنمای استفاده از صندلی ماساژ

امروز تصمیم داریم به شرح راهنمای استفاده از صندلی ماساژ، بپردازیم و هدف مان این است که فرصتی برای معرفی بهتر قابلیت های منحصر به فرد این وسیله، فراهم کنیم تا بتوانیم در تسکین درد های آزار دهنده به شما کمک کنیم.

شنبه 22 آبان 1400

مبل ماساژور چگونه کار می کند؟

امروز می خواهیم در مورد این که مبل ماساژور چگونه کار می کند؟ صحبت کنیم و قصد داریم تمام قابلیت ها و آپشن های این وسیله را به طور کامل برای شما شرح دهیم تا شما بتوانید در صورت لزوم به بهترین نحو از مزیت های آن استفاده کنید.

یکشنبه 16 آبان 1400

ماساژ برای تقویت سیستم ایمنی بدن

ماساژ بدن، باعث تولید گلبول های سفید، افزایش انرژی ذهنی و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. بررسی ها نشان می دهد که ماساژ از راه های مختلفی چون افزایش جریان خون در مفاصل، درمان کشیدگی، خشکی و گرفتگی عضلات نقش بسزایی دارد.

سه شنبه 4 آبان 1400

ماساژ برای درمان و بهبود دیسک کمر

دیسک های برآمده یا فتق دیسک یکی از شایع ترین علل اساسی کمر درد هستند. ارائه ی ماساژ برای دیسک کمر و مدیریت درد آن از معمول ترین دلایل مراجعه ی افراد به ماساژ کمر است.

سه شنبه 4 آبان 1400

فواید ماساژ برای سلامتی بدن

ماساژ موجب فعالیت های بیشتر سلول های پوستی شده و به بازسازی و زیبایی پوست کمک می کند. سلول های مرده ی پوست با ماساژ به راحتی از پوست جدا شده و دفع می شوند. به همین علت است که کسانی که به طور مداوم تحت ماساژ قرار می گیرند، دارای پوستی شفاف تر هستند و جوانتر و شادابترند.

چهارشنبه 28 مهر 1400

راهنمای خرید ماساژور پا

خرید ماساژور پا می تواند یک تغییر بزرگ برای سلامتی، رفاه و شادی شما باشد.

دوشنبه 29 شهریور 1400

فواید صندلی ماساژ برای کاهش دردهای موضعی

استفاده از صندلی ماساژور برای انسان فواید زیادی دارد که از جمله ی آن می توان به ایجاد آرامش درونی و ذهنی، سلامت بدن و کاهش بسیاری از دردها اشاره کرد. این صندلی های ماساژور که از جمله تکنولوژی های نسبتا جدید هستند، دارای برنامه هایی از پیش آماده و روش های تخصصی بسیاری برای انجام بهترین انواع ماساژ می باشند و از لحاظ جسمی و روحی برای کاربر فواید زیادی دارد.

چهارشنبه 24 شهریور 1400

ماساژ برای مقابله با میگرن

میگرن یکی از بیماری های شایع در جهان است که بیمار را در وضعیت بدی قرار می دهد و می تواند مدت ها فرد را در بستر نگه دارد و بعدها هم فرد با این واهمه که باز هم این درد مهمانش بشود، دچار استرس و ناراحتی می شود و گاهی همین استرس ها منشاه همان درد می شود.

پنجشنبه 4 شهریور 1400

درمان سلولیت با ماساژ

هر چه قدر سن بیشتر شود، احتمال ابتلا به این نوع بیماری بیشتر می شود، چون که پوست بدن نازک تر می شود. درصد مبتلا شدن خانم ها بیشتر از آقایان است چرا که خانم ها فیبر بیشتری در بدنشان موجود است. اگر عضلات به اندازه ی کافی چربی را نگهداری نکنند؛ این چربی ها روی هم جمع می شوند و تبدیل به سلولیت می گردند.

پنجشنبه 4 شهریور 1400

درمان بی خوابی با ماساژ

خواب یکی از نیازهای مهم و اساسی بدن است؛ خواب کامل به بدن فرد انرژی می دهد و باعث شادابی و انرژی فرد می شود اما برخی افراد از مشکل بی خوابی رنج می برند که این مسئله می تواند پیامدهای بسیار جدی به همراه داشته باشد

چهارشنبه 20 مرداد 1400

ماساژ و تاثیر آن بر زیبایی

پوست روشن و موی درخشان، خواسته هر فردی است. اما پیش از رفتن به سمت سالن های زیبایی شاید بهتر باشد روشی طبیعی تر و دم دست تر را امتحان کنید. ماساژ، تاثیری اثبات شده در سلامت پوست و مو دارد و استفاده مکرر از آن می تواند، شما را از بسیاری از مواد مصنوعی و شیمیایی یا بدتر از آن اعمال جراحی بی نیاز کند.

چهارشنبه 16 تیر 1400

لاغری با ماساژ و تاثیر آن بر زیبایی اندام

اگر به دنبال راهی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام هستید و از طرفی با رژیم هم چندان میانه خوبی ندارید و وقتی کافی برای ورزش هم ندارید، شاید ماساژ بتواند به شما کمک کند.

شنبه 12 تیر 1400

انتخاب مدل صندلی ماساژور

اگر برای کنترل درد، قصد خرید صندلی ماساژ دارید قضیه متفاوت خواهد بود.در اینجا باید کمی دراین ارتباط تحقیق کنید و صندلی را بخرید که برای التیام درد کاربرد داشته باشد.برخی صندلی ها برای از بین بردن درد های قسمت پائینی کمر کاربرد دارند و برخی دیگر برای التیام دردهای شانه و گردن مناسب می باشند.

شنبه 12 تیر 1400

تفاوت صندلی ماساژ 2 بعدی و 3 بعدی چیست؟

حالا صندلی ماساژ، در بین طرفداران ماساژ، جایگاهی مناسب برای خود پیدا کرده است و هر روز از نمونه ای جدیدتر از آن در بازار رونمایی می شود. پیشرفت تکنولوژی باعث ارتقا کیفیت این صندلی ها شده است، به گونه ای که روز به روز، نوع کارآیی و اثربخشی آنها به چیزی که از یک ماساژور انسانی انتظار می رود نزدیک تر می شود.

شنبه 5 تیر 1400

انواع ماساژ و فواید آنها

اگر مشتاق استفاده از ماساژ هستید، اما در مورد انواع مختلف آن و مناسبت آنها برای خودتان اطلاعات کافی ندارید پس با همراه باشید.

دوشنبه 31 خرداد 1400

معرفی بهترین برندهای صندلی ماساژ دنیا

بهترین برندهای دستگاه های ماساژ کدام هستند؟.تا چه حد دستگاه های ماساژ می توانند جای یک ماساژور حرفه ای را برای ما بگیرند؟.کدام برندهای موجود برای کدام قسمت از بدن دستگاه های بهتری را ارائه داده اند؟. در ادامه به تمام این سوالات پاسخ می دهیم.

سه شنبه 18 خرداد 1400